Schneider Electric APC Back-UPS, Tower, 6x IEC C13 sockets, AVR | BX1200MI | 1200 VA | 650 W | 230 V
- TootjadSchneider Electric
- Mudel: BX1200MI
- Saadavus: 2
-
181€
Schneider Electric APC Back-UPS, Tower, 6x IEC C13 sockets, AVR | BX1200MI | 1200 VA | 650 W | 230 V
| All | |
| AC-sisendpinge | 230 V |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 297.00 mm |
| Gross height (mm) | 495.00 mm |
| Gross weight | 8.60 kg |
| Gross width (mm) | 235.00 mm |
| Maht | 1200 VA |
| Net weight | 7.60 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 25 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 900.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Producer | Schneider Electric |
| Producer product family | APC Back-UPS, Tower, 6x IEC C13 sockets, AVR |
| Producer product name | BX1200MI |
| Puhvertoiteallika topoloogia | Line-Interactive |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| TI weight (kg) | 2.68 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Võimsus | 650 W |
| Volume (m3) | 0.03 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |







